Exkluzívny podnikateľský objekt na predaj

Lokalita: Martin

od 5699 € mesačne
1 800 000,00 €

14 426 m²

ID: 26781

 
Exkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predajExkluzívny podnikateľský objekt na predaj

Charakteristiky

 • Stav nehnuteľnosti:po čiastočnej rekonštrukcii
 • Elektrická prípojka:áno
 • Vodovodná prípojka:áno
 • Kanalizačná prípojka:áno
 • Typ podnikateľského objektu:prevádzky
 • sk
 • en
 • de
 • es
 • fr
 • hu
 • it
 • pl
 • ru

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj lukratívny  podnikateľský objekt s pozemkom v lokalite Martin, len cca 3 minúty od centra mesta s výbornou dostupnosťou a vlastnou príjazdovej cestou. Celková výmera objektu je 14. 426 m2. Objekt pozostáva z prevádzkovej budovy, ktorá je využívaná ako ubytovacie zariadenie s kapacitou 50 lôžok. Je čiastočne podpivničená a má dve podlažia.

 

1. PP - kotolňa a sklady paliva, bar so samostatným vstupom zo západnej strany

1. NP - kompletne prerobený 3-izbový byt s krbom s vlastnou kúpeľňou a WC, kancelária, kuchyňa, jedáleň, 4 izby, spoločné WC, spoločná kúpeľňa, chodba, schodište, sklad a recepcia

2. NP - kompletne prerobený 3-izbový byty vlastnou kúpeľňou a WC, 7 izieb, spoločné WC a kúpeľňa, chodba

 

V objekte sa nachádzajú aj garáže, dielne, sklady, príslušenstvo a nebytové priestory, ktoré sa využívajú na prenájom cca. 10 firmám. 

Areál má vlastný oplotený dvor a pred budovou sa nachádza vlastné parkovisko. Areál má všetky inžinierske siete

 

Nadštandardný objekt ponúka všestranné využitie : objekt vhodný na realizáciu developerskeho projektu, rekreačné účely, hotel, galérie, výstavné priestory, obchodný reťazec, reprezentačné sídlo, sídlo administratívnej budovy, komplex sídla firiem, poliklinika, byty, alternatíva sociálne byty, výrobné priestory pre výrobnú spoločnosť rovno s možnosťou ubytovania, atď. 

 

Objekt sa nachádza v pokojnej lokalite na slnečnom mieste obklopený zeleňou 

 

Na nehnuteľnosť nie je vystavený energetický certifikát.

 

Kontakt: Denisa Kubizňová +421 917 650 188, +421 907 352 553

 

Zabezpečujeme kompletný servis vrátane profesionálneho právneho a hypotekárneho poradenstva, diskrétnym riešením výkupov bytov v exekúcií a v dražbe s platbou do 24 hodín, sprostredkovanie predaja nehnuteľností, prenájmu, výstavbe nových rodinných domov v stave holodom ako aj na „kľúč“, vrátane kompletnej rekonštrukcie bytov a domov až po odovzdanie nehnuteľnosti.

Dátum poslednej aktualizácie: 10.02.2021

Kontakt

Chcem viac informácií
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Mám lepšiu ponuku
V zmysle zákona o ochrane osobných údajov dávam súhlas na spracovanie mojich osobných údajov (meno, priezvisko, titul, telefón, e-mail) v informačnom systéme prevádzkovateľa, Realitná kancelária ALPIA, za účelom vypracovania ponuky na dobu neurčitú.

Podobné nehnuteľnosti

Dolné Srnie komerčné
na predaj ID: 23346 3 945 m²
91,25 €/m² 360 000,00 €

 • fingo